Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ telecom tower portable ] eşleşme 24 Ürünler.
Taşınabilir Hücre Kulesi 25m KOW Taşınabilir Hücre Kulesi Tekerlekli Telekom Kulesi Taşınabilir
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 25m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
Taşınabilir Mobil Üs İstasyonu 25m KÖV Taşınabilir Satın Alın Tower Cell On Wheels Telekom Kulesi Taşınabilir
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 25m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
35m KÖV taşınabilir Satın alma kulesine Tekerlekli Hücre Telekom Kulesi taşınabilir
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 25m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
25m KOV taşınabilir Satın alınabilir Kule Tekerlekli Hücre Telekom Kulesi taşınabilir
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 25m |
| Römork: | 4 tekerlek |
35m Telekom Kulesi Tekerlekli Hücre Sitesi Motorlu Çerez Kulesi Sığınaklı Taşınabilir Sığırlar
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 30m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
30m COW Taşınabilir hücre kulesi Cell On Wheels Telekom kulesi Taşınabilir hücre kulesi çözümleri
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 25m |
| Römork: | 4 tekerlek |
75ft Çerez 25m Taşınabilir Telekom Kulesi Tekerlekli Teleskoplu Hücre Kulesi
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Türü: | kafes kulesi |
| dikme tipi: | el vinci veya elektrikli |
Motorlu ızgara ve barınaklı tekerlekli 30 metrelik hidrolik kurulu telekom kule
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 30m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
15 metrelik tekerlekli hücre taşınabilir kule teleskopik telekom kule
| Malzeme: | Çelik GALVANİZLİ |
|---|---|
| Römork: | çift aks |
| Tahrikli: | Hidrolik |
20m geri çekilebilir kule, tekerlekler üzerindeki hücre kule taşınabilir hücre istasyonu telekom kule
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 30m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |


