Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ telecom tower portable ] eşleşme 24 Ürünler.
Taşınabilir Telekom Teleskopik Hücre Tekerlekli Kule 18m 25m 30m Çerez
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Türü: | kafes kulesi |
| dikme tipi: | el vinci veya elektrikli |
100ft Telecom taşınabilir tekerlekli hücre COW Telecom Mobil Kuleler
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 25m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
30m Portatif Telekom Teleskopik Hücre Tekerlekli Kule
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Türü: | kafes kulesi |
| dikme tipi: | el vinci veya elektrikli |
30m 25m 20m Tekerlekli Hücre KOW Telekom Mobil Kuleler Hücre Kulesi Taşınabilir
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 25m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
Tekerlekli Mobil Hücre Kulesi Çözümleri
| Malzeme: | Çelik GALVANİZLİ |
|---|---|
| Kule tipi: | kutup teleskopik veya kafes tipi |
| barınak: | Evet |
20m Tekerlekli Sığır Hücresi Taşınabilir Telekom İstasyonu Geçici Telekom Kulesi
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 30m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
120ft kule Teleskopik Hızlı Yayılma Rel Takımı Çarklı Sığınak Hücresiyle
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 12m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
100ft kule Teleskopik Hızlı Çaplama Rıhtımlı Kule Tekerlekli Sığınak Hücresiyle Sığır Telekom Kulesi
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 12m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
20 metrelik kule Teleskopik Hızlı Çaplama Rıhtımlı Kule Tekerlekli Sığınak Hücresiyle Sığır Telekom Kulesi
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 12m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
Tekerlekli Sığınak Hücresiyle Hızlı Çatıştırma Taşınabilir Kule
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 12m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |


