Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ portable cell tower ] eşleşme 67 Ürünler.
Taşınabilir Statik Çerez Teleskopik Ağır Işık Kulesi 30m Sel Işık Kulesi Maksimum Yük 500kg
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Türü: | kafes kulesi |
| dikme tipi: | el vinci veya elektrikli |
Taşınabilir statik ızgara teleskopik ışık kulesi Maksimum yük 300kg 30m
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Türü: | kafes kulesi |
| dikme tipi: | el vinci veya elektrikli |
15 metrelik tekerlekli hücre taşınabilir kule teleskopik telekom kule
| Malzeme: | Çelik GALVANİZLİ |
|---|---|
| Römork: | çift aks |
| Tahrikli: | Hidrolik |
Taşınabilir statik ızgara teleskopik ağır sel feneri kule 20m
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Türü: | kafes kulesi |
| dikme tipi: | el vinci veya elektrikli |
Tekerlekli Motorlu Çerezli Kule taşınabilir inekler 20 metrelik barınaklar
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 30m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
olaylar veya acil durumlar için tekerlekli hücre 40 metreye kadar farklı yükseklikte taşınabilir kule
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 30m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
120ft Teleskopik adamlı kule çelik kule teleskopik 40m tekerlekli hücre kule
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 40m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
Motorlu ızgara ve barınaklı tekerlekli 30 metrelik hidrolik kurulu telekom kule
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 30m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
20m geri çekilebilir el krank kule Çarklı hücre kule taşınabilir hücre istasyonu telekom kule
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 30 dakika |
| Römork: | 4 tekerlek |
100ft 30m Hücre Tekerlekli Kule İletişim İstasyonu Telsiz Mobil Trayler Kule
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 25m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |


