Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ crank up telescoping mast ] eşleşme 16 Ürünler.
12m 40ft Yükseltilmiş Fotoğraf Çekme Teleskop Mast Alüminyum Çekici Yukarı Mast Anten
| Malzeme: | Alüminyum veya çelik |
|---|---|
| dik tip: | El krank |
| krank kapasitesi: | 800 lb |
6m 20ft Crank Up Telescoping Mast Alüminyum Mast Winch Up Antenna Mast
| Malzeme: | Alüminyum veya çelik |
|---|---|
| dik tip: | El krank |
| krank kapasitesi: | 800 lb |
El teleskobik direği el devre açma ışık kulesi direği 9m 30ft
| Malzeme: | Alüminyum veya çelik |
|---|---|
| Yüzey: | kaplamalı veya galvanizli |
| dik tip: | elle krank |
Ağır Görevli 20ft 30ft Alüminyum Teleskop Mast El Çekici Yükseltme Maksimum Yük 20kg
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Azami yük: | 15Kg |
| Bölümler: | 5 |
15m el vinç yukarı Mast hafif ağırlık teleskopik direği taşınabilir teleskopik aydınlatma mast 50ft
| Malzeme: | Alüminyum veya çelik |
|---|---|
| dik tip: | El krank |
| krank kapasitesi: | 800 lb |
15m amatör telsiz anten teleskopik direği amatör telsiz direği
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 15 |
| Römork: | HAYIR |
6m Alüminyum Teleskop Anten Mast El Çekici Yukarı Hafif Ağırlık 20 feet TV Anten Mast
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Azami yük: | 15Kg |
| Bölümler: | 5 |
40 Ft Teleskopik Anten TV Mast Araştırma İstasyonu Mast El Çapraz Alüminyum Teleskop Mast 12m
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Azami yük: | 15Kg |
| Bölümler: | 5 |
Hafif Ağırlıklı Spor Filme direği Taşınabilir Teleskop direği El Çaprazı Yüksek Mast 9m 12m
| Malzeme: | Alüminyum veya çelik |
|---|---|
| dik tip: | El krank |
| krank kapasitesi: | 800 lb |
Crank Up 12m Alüminyum Hafif Ağırlıklı Spor Filme direği Taşınabilir Teleskop direği
| Malzeme: | Alüminyum veya çelik |
|---|---|
| dik tip: | El krank |
| krank kapasitesi: | 800 lb |


