Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cell on wheels cow ] eşleşme 57 Ürünler.
100ft Telecom taşınabilir tekerlekli hücre COW Telecom Mobil Kuleler
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 25m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
20m tekerlekli hücre, özelleştirilebilir yükseklik, maksimum yük 600kg
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule tipi: | yuvarlak direk |
| Kule: | Teleskopik |
120ft kule Teleskopik Hızlı Yayılma Rel Takımı Çarklı Sığınak Hücresiyle
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 12m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
100ft kule Teleskopik Hızlı Çaplama Rıhtımlı Kule Tekerlekli Sığınak Hücresiyle Sığır Telekom Kulesi
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 12m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
20 metrelik kule Teleskopik Hızlı Çaplama Rıhtımlı Kule Tekerlekli Sığınak Hücresiyle Sığır Telekom Kulesi
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 12m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
Hızlı dağıtım Çarklı koruma hücresine sahip römorklu kule
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 12m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
100ft kule yüksekliği 30m Hızlı dağıtım tirolü kule tekerlekli barınak hücresi ile inek
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 12m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
Teleskopik kule Yükseklik Hızlı dağıtım Trailer Kule Tekerleklerdeki Sığınma Hücresiyle Sığır
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 12m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
25 metrelik teleskopik kule Yükseklik Hızlı dağıtım Çarklı koruyucu hücreli römorklu kule
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Kule yüksekliği: | 12m |
| tanıtım videosu: | 4 tekerlek |
çin tekerlekli hücre üreticisi COWs gerçek üretici 30 metrelik
| Malzeme: | Çelik GALVANİZLİ |
|---|---|
| dik tip: | Hidrolik |
| kule eğilmesi: | hızlı |


